Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka, który daje zdolność do widzenia otaczającego nas świata. Jego utrata jest jedną z największych tragedii człowieka, a wady wprowadzają wiele ograniczeń swobodnego funkcjonowania.

     Dbanie o wzrok powinno być oczywistością, lecz często nie jest. Wady i schorzenia oczu często nie bolą, nawet gdy są już poważnie rozwinięte. Wady wzroku są dość dobrze kompensowane przez zwiększony wysiłek mózgu, ale kosztem obniżonej zdolności do wyraźnego widzenia, nauki, koncentracji, szybszego męczenia się i bólu głowy.

   Dlatego tak ważne są regularne badania wzroku, a w przypadku wykrycia wady, dokonanie jej korekcji przez specjalistę. Nie można zatem samemu dobierać sobie korekcji wzroku poprzez kupowanie okularów na bazarze lub w aptekach, czy też soczewek kontaktowych przez internet.

     W naszych gabinetach każda recepta na okulary i soczewki kontaktowe posiada gwarancję adaptacji, czyli gwaranujemy bezpłatną wymianę soczewek w razie niedostosowania się do zalecanej korekcji.

     Pracujemy na urządzeniach tylko branżowych producentó: Essilor, Nidek, Nikon, Topcon, Zeiss.
Copyright Nazwa.pl